Uitslagen ronde 13 van 23 mei
Rishyan - Thomas K 1-0
Luca - Minh Son 0-1
Thomas A - Maurice 0-1
Kate - vrij  
Onno - theorie  
Novi - theorie Jeroen
Benno - afgemeld  
Pascal - afwezig  
Benno - afwezig  
Ilyas - afwezig  
Najib - afwezig  
Gijs - afwezig  
Uitslagen ronde 14 van 20 juni
Thomas A - Kate 1-0
Thomas K - Minh Son rem
Rishyan - Maurice 1-0
Onno - Jeroen 0-1
Ilyas - Najib 1-0
Novi - Benno 0-1
Luca - vrij  
Pascal - afwezig  
Gijs - afwezig  
   
Uitslagen ronde 10 van 25 april
Thomas A - Luca 1-0
Thomas K - Benno 1-0
Rishyasn - Pascal 1-0
Minh Son - Maurice 1-0
Gijs - theorie  
Kate - afgemeld  
Najib - afgemeld  
Ilyas - afwezig  
Jeroen - afwezig  
Uitslagen ronde 11 van 9 mei
Thomas K - Ilyas rem
Benno - Jeroen 0-1
Kate - Najib 0-1
Rishyan - Minh Son 1-0
Maurice - Pascal 0-1
Luca - Thomas A rem
Gijs - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 12 van 16 mei
Jeroen - Rishyan 0-1
Minh Son - Pascal 1-0
Najib - Thomas K 0-1
Kate - Luca 1-0
Thomas A - Onno 0-1
Gijs - afgemeld  
Benno - afgemeld  
Maurice - theorie  
Ilys - afwezig  
Uitslagen ronde 7 van 28 maart
Thomas K - Rishyan 0-1
Ilyas - Thomas A 0-1
Minh Son - Kate 1-0
Benno - Maurice 0-1
Luca - Gijs rem
Najib - theorie  
Jeroen - theorie  
Pascal - afgemeld  
Uitslagen ronde 8 van 4 april
Pascal - Thomas K 0-1
Ilyas - Minh Son rem
Gijs - Rishyan 0-1
Jeroen - Najib 1-0
Maurice - Luca 1-0
Kate - Thomas A 1-0
Benno - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 9 van 11 april
Pascal - Ilyas 0-1
Thomas K - Maurice 0-1
Rishyasn - Thomas A 1-0
Jeroen - Kate 1-0
Luca - Benno 0-1
Minh Son - theorie  
Najib - vrij  
Gijs - afgemeld  
Uitslagen ronde 4 van 7 maart
Pascal - Benno 1-0
Jeroen - Thomas K 0-1
Minh Son - Rishyan 1-0
Kate - Maurice 0-1
Thomas A - Luca 1-0
Ilyas - Gijs rem
Najib - theorie  
Uitslagen ronde 5 van 14 maart
Pascal - Minh Son 0-1
Thomas K - Najib 1-0
Maurice - Rishyan 1-0
Benno - Ilyas 0-1
Luca - Gijs 0-1
Thomas A - Jeroen 0-1
Kate - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 6 van 21 maart
Minh Son - Thomas 0-1
Najib - Ilyas 0-1
Maurice - Pascal 0-1
Rihyan - Jeroen 1-0
Luca - Kate 0-1
Benno - vrij  
Thomas A - afgemeld  
Gijs - afgemeld  
Uitslagen ronde 1 van 7 februari
Thomas - Pascal 0-1
Najib - Benno 1-0
Minh Son - Jeroen rem
Gijs - Kate rem
Rishyan - Ilyas 1-0
Maurice - afgemeld  
Uitslagen ronde 2 van 14 februari
Pascal - Najib 1-0
Kate - Rishyan 0-1
Gijs - Minh Son 0-1
Ilyas - Maurice 0-1
Benno - Thomas 1-0
Jeroen - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 3 van 28 februari
Rishyan - Pascal rem
Maurice - Minh Son 0-1
Thomas K - Gijs 1-0
Najib - Thomas A rem
Ilyas - theorie  
Jeroen - theorie  
Benno - afgemeld  
Kate - afgemeld  

Zomercompetitie 2013-2014 groep 3
Eindstand na 14e ronde van 20 juni

 

 

Groep 3

pnt Rating

01

Rishyan Syal 120 832

02

Minh Son Dangvan 109 792

03

Thomas Kreukniet 92 982

04

Maurice Hoogstrate 91 752
05 Jeroen Visser 84 982
06 Thomas Apistola 74 710
07 Ilyas Aouladamar 71 981
08 Pascal Vos 70 961
09 Kate Leendertse 68 763
10 Najib Elyakoubi 64 949
11 Onno Schouten 63 708
12 Benno Schiereck 62 950
13 Gijs Krabbendam 57 697
14 Novi Janssen 57 598
15 Luca Janssen 48 643


     
Uitslagen ronde 13 van 10 januari
Alejo - Thomas 0-1
Benno - Martijn 0-1
Minh Son - Jeftah 0-1
Najib - Kate rem
Rishyan - Maurice 0-1
Jeroen - Pascal 0-1
Gijs - theorie  
Ilyas   afgemeld  
Rosalie - afgemeld  
Uitslagen ronde 14 van 17 januari
Martijn - Alejo 0-1
Minh Son - Jeroen 0-1
Jeftah - Thomas 1-0
Kate - Najib 0-1
Pascal - Benno 1-0
Ilyas - vrij  
Gijs - afgemeld  
Rosalie - afgemeld  
Maurice - afgemeld  
Rishyan - afgemeld  
Uitslagen ronde 15 van 24 januari
Jeroen - Jeftah 0-1
Kate - Rishyan 0-1
Benno - Minh Son 0-1
Thomas - Ilyas 1-0
Maurice - Martijn 0-1
Alejo - vrij  
Gijs - vrij  
Rosalie - afgemeld  
Pascal - afgemeld  
Najib - afgemeld  
Uitslagen ronde 10 van 6 december
Alejo - Benno 1-0
Pascal - Minh Son 0-1
Jeroen - Najib 1-0
Maurice - Thomas 0-1
Gijs - Rishyan rem
Kate - Ilyas rem
Rosalie - theorie  
Uitslagen ronde 11 van 13 december
Jeroen - Alejo 1-0
Martijn - Minh Son 1-0
Jeftah - Maurice 1-0
Thomas - Najib 1-0
Ilyas - Gijs 1-0
Rosalie - Kate rem
Rishyan - vrij  
Benno   afgemeld  
Pascal - afwezig  
Uitslagen ronde 12 van 20 december
Thomas - Jeroen 1-0
Martijn - Jeftah 1-0
Gijs - Benno 0-1
Najib - Pascal 1-0
Rosalie - vrij  
Kate - vrij  
Rishyan - afgemeld  
Alejo - afgemeld  
Minh Son - afgemeld  
Maurice - afgemeld  
Ilyas - afwezig  
Uitslagen ronde 7 van 8 november
Alejo - Martijn 1-0
Pascal - Kate 1-0
Najib - Minh Son 0-1
Rishyan - Thomas 0-1
Maurice - Gijs 1-0
Benno - Rosalie 1-0
Jeroen - afgemeld  
Jeftah - afgemeld  
Uitslagen ronde 8 van 15 november
Minh Son - Alejo 0-1
Maurice - Rishyan 1-0
Benno - Najib 1-0
Kate - Thomas 0-1
Rosalie - Gijs 0-1
Jeftah - Jeroen 1-0
Martijn - Pascal 1-0
       
Uitslagen ronde 9 van 22 november
Pascal - Jeftah 0-1
Najib - Martijn 0-1
Minh Son - Maurice 1-0
Thomas - Jeroen 0-1
Gijs - Kate 1-0
Rishyan - Rosalie 1-0
Alejo - theorie  
Benno - afgemeld  
Ilyas - nieuw lid  
Uitslagen ronde 4 van 11 oktober
Pascal - Alejo 1-0
Najib - Jeroen 0-1
Kate - Rishyan 1-0
Jeftah - Maurice 1-0
Minh Son - Gijs 1-0
Benno - afgemeld  
Uitslagen ronde 5 van 18 oktober
Najib - MinhSon 1-0
Jeroen - Pascal 1-0
Alejho - Jeftah 1-0
Benno - Kate 0-1
Rishyan - Martijn 0-1
Thomas - theorie  
Gijs - afgemeld  
Maurice - afgemeld  
Uitslagen ronde 6 van 1 november
Jeftah - Najib 1-0
Martijn - Jeroen 1-0
Kate - Alejo 0-1
Minh Son - Benno 0-1
Thomas - Pascal 0-1
Gijs - Rishyan rem
Maurice - theorie  
Uitslagen ronde 1 van 20 september
Pascal - Jeftah rem
Kate - Alejo 0-1
Jeroen - Benno rem
Minh Son - Maurice rem
Najib - Gijs 1-0
Uitslagen ronde 2 van 27 september
Benno - Pascal 0-1
Alejo - Najib 0-1
Gijs - Kate rem
Maurice - Rishyan rem
Jeroen - Minh Son rem
Jeftah - afgemeld  
Uitslagen ronde 3 van 4 oktober
Pascal - Najib 0-1
Alejo - Maurice 1-0
Rishyan - Minh Son rem
Benno - theorie  
Gijs - afgemeld
Jeroen - afgemeld  
Kate - afgemeld  
Jeftah - afgemeld  
     

Wintercompetitie 2013-2014 groep 3
Eindstand na 15e ronde van 24 januari

 

 

Groep 3

pnt + - = Afg

01

Alejo van Franeker 115 9 3 0  

02

Martijn Kreukniet 108 8 2 0

03

Jeftah van Turenhout 102 8 2 1  

04

Thomas Kreukniet 91 6 4 0  
05 Jeroen Visser 90 6 5 2  
06 Najib Elyakoubi 84 6 7 1  
07 Minh Son Dangvan 84 5 6 3  
08 Pascal Vos 82 6 6 1  
09 Benno Schiereck 77 4 6 1  
10 Gijs Krabbendam 75 2 5 3  
11 Rishyan Syal 74 2 5 4  
12 Maurice Hoogstrate 73 3 6 2  
13 Kate Leendertse 70 2 7 4  
14 Ilyas Aouladamar 66 1 1 1  
15 Rosalie Breen 63 0 3 1