Uitslagen ronde 13 van 17 mei
Pascal - Minh Vu rem
Benno - Kate rem
Jeroen - Alejo 0-1
Najib - Rishyan rem
Minh Son - theorie  
Niels - vrij  
Thomas - afgemeld  
Gijs - afgemeld  
Jeftah - afwezig  
Uitslagen ronde 14 van 24 mei
Pascal - Benno 1-0
Niels - Alejo 1-0
Minh Vu - Jeftah rem
Jeroen - Minh Son 1-0
Rishyan - Kate rem
Najib - vrij  
Thomas - afwezig  
Gijs - afwezig  
Uitslagen ronde 15 van 7 juni
Alejo - Benno 1-0
Minh Vu - Pascal 1-0
Kate - Jeftah 0-1
Minh Son - Rishyan rem
Najib - Gijs 1-0
Niels - theorie  
Jeroen - vrij  
Thomas - afwezig  
Uitslagen ronde 10 van 12 april
Benno - Minh Vu 0-1
Pascal - Jeftah 1-0
Jeroen - Kate 1-0
Minh Son - Rishyan 1-0
Alejo - Gijs 1-0
Najib - Thomas 1-0
Niels - afgemeld  
Uitslagen ronde 11 van 19 april
Niels - Minh Son 1-0
Kate - Minh Vu rem
Jeftah - Jeroen 1-0
Alejo - Najib 1-0
Gijs - Rishyan 1-0
Pascal - theorie  
Thomas - afgemeld  
Benno - afgemeld  
Uitslagen ronde 12 van 26 april
Thomas - Niels 0-1
Minh Son - Pascal 0-1
Minh Vu - Alejo 1-0
Gijs - Benno 0-1
Rishyan - Jeroen 0-1
Kate - afgemeld  
Jeftah - afgemeld  
Najib - afgemeld  
Uitslagen ronde 7 van 15 maart
Niels - Minh Vu 1-0
MinhSon - Benno rem
Jeroen - Pascal 0-1
Gijs - Rishyan 1-0
Alejo - Jeftah rem
Najib - Kate 0-1
Evi - vrij  
Thomas - afwezig  
Uitslagen ronde 8 van 22 maart
Pascal - Niels 0-1
Minh Vu - Minh Son 1-0
Jeftah - Najib 1-0
Kate - Gijs rem
Alejo - vrij  
Rishyan - afgemeld  
Benno - afgemeld  
Thomas - afwezig  
Evi - afwezig  
Jeroen - afwezig  
Uitslagen ronde 9 van 5 april
Benno - Niels 0-1
MinhVu - Jeftah 0-1
Kate - Pascal rem
Minh Son - Alejo 0-1
Gijs - Jeroen 0-1
Najib - vrij  
Rishyan - vrij  
Evi - afwezig  
Thomas - afwezig  
Uitslagen ronde 4 van 15 februari
Benno - Minh Vu 0-1
Rishyan - Kate 0-1
Gijs - Niels 0-1
Thomas - Minh Son 0-1
Alejo - Pascal 0-1
       
Uitslagen ronde 5 van 1 maart
Minh Vu - Kate 1-0
Jeroen - Evi 1-0
Gijs - Minh Son rem
Niels - Thomas 1-0
Jeftah - Benno 1-0
Pascal - afwezig  
Rishyan - afwezig  
Alejo - afgemeld  
Uitslagen ronde 6 van 8 maart
Pascal - Minh Vu rem
Kate - Niels 0-1
Benno - Jeroen 1-0
Thomas - Gijs rem
Rishyan - Alejo 0-1
Minh Son - theorie  
Uitslagen ronde 1 van 25 januari
Pascal - Benno rem
Kate - Thomas 1-0
Minh Son - theorie  
Gijs - theorie  
Minh Vu - vrij  
Niels - afgemeld  
Alejo - afwezig  
Uitslagen ronde 2 van 1 februari
Minh Soon - Kate 0-1
Benno - Gijs 1-0
Niels - Pascal rem
Minh Vu - afgemeld  
Thomas - afgemeld  
Alejo - afwezig  
Uitslagen ronde 3 van 8 februari
Kate - Benno 0-1
Minh Vu - Niels 1-0
Thomas - Gijs rem
Minh Son - extern  
     
       
     

Zomercompetitie 2012-2013 groep 3
Stand na 15e ronde van 7 juni

 

 

Groep 3

pnt + - = Afg

01

Niels Breen 121 9 1 1  

02

Minh Vu Dangvan 110 7 2 4

03

Pascal Vos 102 5 2 5  

04

Jeftah van Turenhout 88 5 1 2  
05 Kate Leendertse 84 4 5 5  
06 Alejo van Franeker 84 6 3 1  
07 Jeroen Visser 82 5 4 0  
08 Benno Shiereck 78 4 6 3  
09 Minh Son Dangvan 78 2 6 3  
10 Najib 76 2 3 1  
11 Gijs Krabbendam 67 2 6 4  
12 Rishyan Syal 54 0 6 3  
13 Thomas Apistola 34 0 5 2  
     
Uitslagen ronde 13 van 14 december
Benno - Kate 1-0
Niels - Luc 0-1
Minh Vu - Gijs 1-0
Thomas - theorie  
Joost - vrij  
Alejo - afgemeld  
Uitslagen ronde 14 van 21 december
Gijs - Kate rem
Pascal - Niels 1-0
Luc - Minh Vu 1-0
Thomas - Benno 0-1
Joost - afgemeld  
Alejo - afgemeld  
Uitslagen ronde 15 van 11 januari
Joost - Luc 0-1
Benno - Niels 1-0
Kate - Minh Vu 1-0
Alejo - Pascal rem
Thomas - theorie  
Uitslagen ronde 10 van 16 november
Alejo - Niels 1-0
Kate - Thomas 0-1
Benno - Minh Vu 1-0
Luc - Joost 1-0
       
Uitslagen ronde 11 van 23 november
Niels - Minh Vu 1-0
Alejo - Luc rem
Thomas - Joost 0-1
Kate - theorie  
Benno - afgemeld
Uitslagen ronde 12 van 30 november
Luc - Benno 1-0
Niels - Joost 0-1
Kate - theorie  
Minh Vu - afgemeld  
Thomas - afgemeld
Gijs - afgemeld  
Alejo - niet afgemeld  
Uitslagen ronde 7 van 19 oktober
Luc - Joost 1-0
Benno - Kate rem
Niels - theorie  
Minh Vu - theorie  
Thomas - afgemeld  
Alejo - niet aanwezig  
Uitslagen ronde 8 van 2 november
Joost - Benno rem
Kate - Luc 0-1
Minh Vu - Thomas rem
Niels - vrij  
Alejo - niet aanwezig  
Uitslagen ronde 9 van 9 november
Joost - Niels 1-0
Thomas - Alejo 0-1
Minh Vu - Kate 1-0
Benno - theorie  
Luc - afgemeld  
Uitslagen ronde 4 van 28 september
Niels - Benno 1-0
Minh Vu - Kate rem
Luc - Alejo 0-1
Thomas - Joost 0-1
       
Uitslagen ronde 5 van 5 oktober
Kate - Niels 0-1
Benno - Minh Vu 1-0
Luc - Thomas 1-0
Joost - Alejo 1-0
       
Uitslagen ronde 6 van 12 oktober
Kate - Joost 0-1
Alejo - Minh Vu rem
Thomas - Benno 0-1
Niels - Luc 0-1
       
Uitslagen ronde 1 van 7 september
Joost - Luc 1-0
Kate - Thomas rem
Niels - vrije ronde  
Remi - niet ingedeeld  
Minh Vu - niet ingedeeld  
Benno - niet aanwezig  
Uitslagen ronde 2 van 14 september
Alejo - Joost 0-1
Benno - Luc 0-1
Minh Vu - Thomas rem
Niels - vrij  
Kate - theorie  
Remi - niet aanwezig  
Uitslagen ronde 3 van 21 september
Joost - Niels 1-0
Thomas - Kate rem
Luc - Minh Vu 1-0
Benno - vrij  
Alejo - afgemeld  
       

Wintercompetitie 2012-2013 groep 3
Eindstand na 15e ronde van  januari

 

 

Groep 3

pnt + - = Afg

01

Luc Leendertse 124 11 2 1

02

Joost Rijkelijkhuizen 114 9 3 1

03

Benno Schiereck 97 6 3 2  

04

Niels Breen 77 3 8 0  
05 Kate Leendertse 73 1 6 5  
06 Minh Vu Dangvan 71 2 6 4
07 Alejo van Franeker 68 3 2 3  
08 Thomas Apistola 68 1 6 4  
09 Pascal Vos 68 1 0 1  
10 Gijs Krabbendam 60 0 1 1