Uitslagen ronde 13 van 23 mei
DaniŽl H - DaniŽl S 0-1
Luc - Leendert 1-0
Uitslagen ronde 14 van 20 juni
DaniŽl H - Leendert 1-0
Luc - DaniŽl S 0-1
   
Uitslagen ronde 10 van 25 april
DaniŽl S - DaniŽl H 1-0
Luc - afgemeld  
Leendert - afgemeld  
Uitslagen ronde 11 van 9 mei
Leendert - DaniŽl H 0-1
DaniŽl S - Luc 0-1
Leendert - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 12 van 16 mei
DaniŽl H - Luc 1-0
Leendert - DaniŽl S 0-1
Uitslagen ronde 7 van 28 maart
Luc - DaniŽl S 0-1
Leendert - DaniŽl H 0-1
       
Uitslagen ronde 8 van 4 april
DaniŽl H - DaniŽl S 0-1
Luc - Leendert 0-1
       
 
Uitslagen ronde 9 van 11 april
Luc - DaniŽl H 0-1
DaniŽl S - Leendert 1-0
       
Uitslagen ronde 4 van 7 maart
DaniŽl H - Stefan rem
Leendert - Luc 1-0
DaniŽl S - vrij  
Karel - afwezig  
Uitslagen ronde 5 van 14 maart
DaniŽl S - DaniŽl H 0-1
Luc - Stefan 0-1
Leendert - afgemeld  
Karel - afwezig  
 
Uitslagen ronde 6 van 21 maart
DaniŽl S - theorie  
DaniŽl H - Luc 1-0
Leendert - afgemeld  
Uitslagen ronde 1 van 7 februari
Stefan - Leendert 1-0
DaniŽl S - Luc 1-0
DaniŽl H - vrij  
Karel - afwezig  
Uitslagen ronde 2 van 14 februari
Luc - DaniŽl H 0-1
Leendert - Karel 0-1
DaniŽl S - theorie  
Stefan - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 3 van 28 februari
DaniŽl H - DaniŽl S 0-1
Stefan - afgemeld  
Luc - afgemeld  
Leendert - afgemeld  
Karel - afwezig  

 

Zomercompetitie 2013-2014 groep 1
Eindstand na 14e ronde van 20 juni

 

 

Groep 1

pnt Rating

01

DaniŽl Hogendoorn 110 898

02

DaniŽl Schot 108 755

03

Leendert van de Velden 52 750

04

Luc Leendertse 48 918

 

Uitslagen ronde 13 van 10 januari
Stefan - Hans rem
DaniŽl S - Karel 0-1
DaniŽl H - Leendert 1-0
Jingming - afgemeld  
Uitslagen ronde 14 van 17 januari
Karel - Stefan rem
DaniŽl S - Leendert 0-1
DaniŽl H - theorie  
Hans - afgemeld  
Jingming - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 15 van 24 januari
Leendert - Stefan 0-1
Karel - theorie  
DaniŽl H - afgemeld  
Hans - afgemeld  
Jingming - afgemeld  
DaniŽl S - afgemeld  
Uitslagen ronde 10 van 6 december
Hans - DaniŽl S 1-0
Stefan - vrij  
Karel - afgemeld  
DaniŽl H - afgemeld  
Jingming - afgemeld  
Leendert - afgemeld  
Uitslagen ronde 11 van 13 december
Leendert - Stefan 0-1
Jingming - DaniŽl S 1-0
Karel - Hans 0-1
DaniŽl H - afgemeld  
 
Uitslagen ronde 12 van 20 december
DaniŽl H - DaniŽl S 1-0
Karel - vrij  
Leendert - afgemeld  
Stefan - afgemeld  
Hans - afwezig  
Jingming - afwezig  
Uitslagen ronde 7 van 8 november
Leendert - Karel 0-1
DaniŽl S - Stefan 0-1
DaniŽl H - afgemeld  
Hans - afwezig  
Jingming - afwezig  
Uitslagen ronde 8 van 15 november
Hans - Stefan rem
Jingming - DaniŽl H 1-0
DaniŽl S - Leendert 0-1
Karel - theorie  
       
 
Uitslagen ronde 9 van 22 november
Stefan - DaniŽl H 1-0
Karel - Jingming 1-0
Leendert - Hans 0-1
DaniŽl S - theorie  
       
Uitslagen ronde 4 van 11 oktober
Karel - Stefan 1-0
Hans - afgemeld  
DaniŽl S - afgemeld  
Leendert - afgemeld  
Jingming - afgemeld
DaniŽl H - afgemeld  
Uitslagen ronde 5 van 18 oktober

Geen leidinggevende aanwezig.
Geen partijen gespeeld.
Iedereen 4 punten.
 
Uitslagen ronde 6 van 1 november
Stefan - DaniŽl S 1-0
Jingming - Hans rem
DaniŽl H - Karel 0-1
Leendert - theorie  
Uitslagen ronde 1 van 20 september
Hans - Giovanni 1-0
Karel - DaniŽl S 1-0
Jingming - Leendert 1-0
DaniŽl H - theorie  
Stefan - afg  
Uitslagen ronde 2 van 27 september
Karel - Jingming 1-0
DaniŽl H - Hans 0-1
Leendert - Stefan 0-1
DaniŽl S - theorie  
Giovanni - afg  
 
Uitslagen ronde 3 van 4 oktober
Stefan - Jingming 0-1
Hans - Karel 1-0
DaniŽl S - DaniŽl H rem
Leendert - theorie  
Giovanni - afgemeld  

Wintercompetitie 2013-2014 groep 1
Eindstand na 15e ronde van 24 januari

 

 

Groep 1

pnt + - = Afg Rating

01

Stefan Rijshouwer 110 8 1 3   926

02

Karel Li 102 6 3 1   913

03

Hans Chia 94 6 0 3   1036

04

Jingming Chia 74 4 2 1   864
05 DaniŽl Hogendoorn 72 2 4 1 664
06 Leendert van de Velden 64 2 7 0   559
07 DaniŽl Schot 50 0 9 1   562